Get Adobe Flash player

 

ProSales

Kas ir „ProSales” ?


Šī galda spēle ļauj jauniem pārdevējiem apgūt un pieredzējušiem pārdevējiem atsvaidzināt un trenēt svarīgākās pārdotprasmes iemaņas, kas ļauj gūt labākus pārdošanas rezultātus ikdienā un lielāku pārliecību par sevi, kā arī paaugstina motivāciju aktīvi pārdot.

Pārdošanas prasmju treniņa spēle ir apmācību galda spēle, kas sevī ietver svarīgu pārdošanas procesa posmu trenēšanu: klienta vajadzību izzināšanu, atvērto jautājumu uzdošanu, pārdošanas piltuves izpratne un pielietošana, momentāno attiecību veidošanas prasmes, iebildumu atspēkošanas prasmes un savu produktu/risinājumu prezentēšana pārdošanā.

 


 Rezultāti

 

 

Prosales

 

 

 - Atsvaidzināsies būtiskākās pārdošanas prasmes.

 - Uzlabosies prasme izzināt klienta vajadzības.

 - Uzlabosies attiecības ar klientiem.

 - Uzlabosies iebildumu atspēkošanas prasmes.

 - Paaugstināsies katras pārdošanas tikšanās atdeve.

 - Paaugstināsies pārdevēja pārliecība par sevi.

 - Pieaugs pārdevēju motivācija pārdot.

 - Uzlabosies pārdevēja spēja prezentēt savu
produktu/risinājumu, balstoties uz klienta kritērijiem.

 - Dalībnieki saņems objektīvu atgriezenisko saiti gan no citiem spēles dalībniekiem, gan no spēles vadītāja.

 

 

 

 

 

 

 

  ”ProSales” norise:
 

  Prasmes:

Spēles dalībnieku uzdevums,- savākt pēc iespējas vairāk uzvaras punktu, piedaloties dažādos pārdošanas/pirkšanas procesos (piedalīšanās tenderos, aktīva pārdošana, pirkšana, starpnieka pozīcija). Katram dalībniekam ir produkti, kuri jāiegādājas, kā arī produkti, kurus var pārdot. Uzvaras punktus dod gan iepirktie produkti, gan arī spēles dalībnieku prasmju pielietojums spēles procesā, par kuru dalībnieks saņem uzvaras punktus pārdošanas prasmju puzles gabaliņu veidā.

Galvenie pārdošanas procesa posmi ir sadalīti sastāvdaļās, kuras veido spēles dalībnieku pielietotās prasmes. Par katru izcili pielietoto prasmi spēles dalībnieks saņem uzvaras punktus. Tā kā par konkrētas prasmes pielietojumu punktus var dabūt tikai vienu reizi, tad spēles mehānisms liek dalībniekam pielietot un slīpēt arvien jaunas un jaunas prasmes, kas nodrošina ātru prasmju pielietošanas pieredzes iegūšanu spēles laikā.

  Komunikācija:

Spēlē ir atvērtā prasmju daļa, kas tiek vērtēta, bet par daudzām lietām dalībniekiem savā starpā ir jākomunicē un jāvienojas ārpus vērtējamās daļas, kas parāda kā spēlētāji iegūtās zināšanas pielieto jau reāli parastas sarunas/vienošanās procesā, par ko dalībnieki saņem atgriezenisko saiti no spēles vadītāja.

  Stratēģija:

Lai uzvarētu,- dalībnieki var izmantot dažādas stratēģijas, sākot ar apzinātu konkrētu savu prasmju slīpēšanu un beidzot ar sev izdevīgu vienošanos panākšanu ar citiem spēles dalībniekiem spēles procesā.

 

Kam piemērota spēle „ProSales”

  • Pārdošanas daļu darbiniekiem un cilvēkiem, kas piedalās pārdošanas procesos,- pārdošanas prasmju atsvaidzināšanai, uzlabošanai un iegūšanai. 

 

Spēles detaļas:

  • Minimālais spēles ilgums – 6 stundas; 
  • Ilgums pārdošanas treniņam ar spēles izmantošanu 8 – 16 stundas.

 

 

 

 

 

Pieteikuma anketa semināram

Vārds, uzvārds:*
Uzņēmuma nosaukums:
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ievadiet drošības kodu:
Ievadiet drošības kodu
* - jāaizpilda obligāti
 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti