Get Adobe Flash player

 

Pārrunu pavēlnieks

 

Kas ir spēle – treniņš „Pārrunu Pavēlnieks”?

 

Pārrunu Pavēlnieks ir smago pārrunu treniņš lietišķās apmācību galda spēles formātā, kas sastāv no individuālo pārrunu divkaujām un azartiskas komandas spēles. Pārdošanas process,- tas ir viss, kas notiek līdz brīdim, kad klients saka: „Jā, es jau būtu gatavs pirkt, bet….” Pārrunu process ir viss, kas notiek pēc šiem vārdiem.

 

 

 


 Mērķis


 

 

 

 

 

 

 

Dzīvē smago pārrunu iemaņas parasti tiek iegūtas tikai pašu smago pārrunu vadīšanas, tātad pieredzes ceļā. Parasti šādas pārrunas nenotiek biežāk kā, piemēram, reizi mēnesī. Lai attīstītu labas iemaņas ir nepieciešama kā minimums – 10-15 pārrunu pieredze. Un, ja mēs mācamies dzīvē uz reālu klientu bāzes, tas notiek ilgi un uzņēmumam izmaksā lielas summas iedoto atlaižu un neizdevīgu līguma nosacījumu veidā (arī nenotikušu darījumu un nesaņemto atlaižu veidā).

Galvenais „Pārrunu Pavēlnieks” uzdevums – iedot spēlētājiem šo nepieciešamo 10 – 15 pārrunu pieredzi 2 treniņa dienu laikā, tādā veidā ieekonomējot milzum daudz laika un naudas uzņēmumam.

Šīs iemaņas ir nepieciešamas gan, lai atspēkotu klienta iebildumus, gan lai iegūtu labākus līguma nosacījumus, gan lai aizsargātos no to tirgus spēlētāju manipulācijām, kuri teicami šīs iemaņas pielieto pret Jums.

 

 

  ”Pārrunu pavēlnieks” norise:

 

Pārrunu divkauju līmenis

Sākumā pārrunu divkaujā iesaistās 2 dalībnieki un pārrunas notiek par kādu 1 parametru. (Ja grupā ir, piemēram, 20 dalībnieki, tad divkaujās vienlaicīgi piedalās 10 pāri). Katram spēlētājam ir savas minimālās – maksimālās piekāpšanās robežas (par kurām otrs nezin) un eksistē vienošanās zona, kurā abas puses var vienoties. Pēc divkaujas pozīcijas tiek atklātas un pārrunu rezultāts tiek izmērīts ar speciālas spēles „naudas” – spēles žetonu palīdzību. Jo tālāk spēles dalībnieks no vienošanās zonas vidus uz savu pusi ir pārvirzījis sarunu rezultātu, jo vairāk spēles žetonus viņš saņem. Pēc tam divkaujas dalībnieki dod viens otram atgriezenisko saiti par izmantotajām stratēģijām, kas ir nostrādājušas un ieteicamajiem uzlabojumiem.

Līdz ar katru nākamo spēles raundu situācija tiek sarežģīta un divkaujas kļūst sarežģītākas un garākas, jo dalībniekiem jau ir jāvienojas par diviem, trim, četriem vai pat pieciem parametriem (piemēram, cena, piegādes termiņi, garantija, apmaksas termiņi, apjoms, bonusi u.t.t..) Tāpat, divkaujas tiek vadītas ne tikai līmenī viens dalībnieks pret vienu, bet arī 1:2, 1:3 un 2:2.

 

Teorētiskā bāze

Pastāv vairāk nekā 30 dažādu smago pārrunu tehniku un paņēmienu. No tiem netrenēti cilvēki parasti zina apmēram 10 un reāli pielieto apmēram 5. Pēc nepieciešamības un grupas sagatavotības pakāpes spēli var veidot tā, ka pirms katras nākamās divkaujas treneris dod grupai nepieciešamo teorētisko materiālu noteiktu pārrunu principu veidā, ko dalībnieki uzreiz var pielietot.

 

Spēles „Pārrunu Pavēlnieks” auditorija:

  • Pārdošanas darbinieki,
  • Iepircēji,
  • Vadītāji,
  • Jebkurš speciālists uzņēmumā, kurš piedalās pārrunu procesā.

 

Spēles detaļas:

  • Spēles ilgums 2-3 dienas (16-24 stundas) 
  • Standarta grupa no 8-20 dalībnieki. 

Pieteikuma anketa semināram

Vārds, uzvārds:*
Uzņēmuma nosaukums:
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ievadiet drošības kodu:
Ievadiet drošības kodu
* - jāaizpilda obligāti
 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti