Get Adobe Flash player

 

Savu balsi meklējot

 

Pirms neilga laiciņa arī mēs paši, Nordic Group komanda, piedalījāmies apmācībās "Savu balsi meklējot", ko vadīja aktieris Ģirts Krūmiņš, psihoterapeite Margarita Livmane un organizāciju psiholoģe Lāsma Novika. Četras dienas pavadījām brīnumskaistā vietā, netālu no Krimuldas, viesu namā "Četri gadalaiki". 
Šajās četru dienu ilgajās apmācībās meklējām savu iekšējo balsi ne tikai pildot dažnedažādus elpošanas un balss saišu vingrinājumus, bet arī runājot par savu balsi, par savām sajūtām un emocijām. Kopā piedzīvojām gan skaistus, gan aizraujošus mirkļus, kā arī ļoti patiesus. 
Vēlreiz pārliecinājmies, ka apmācības, kurās iekļauti praktiski uzdevumi, ir daudz interesantākas un vērtīgākas. Tas mūsos radīja vēl liekāku pārliecību par to, ko darām un piedāvājam citiem ikdienā. 
Paldies tiem, kas bija ar mums, un paldies arī vadītājiem!

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti