Get Adobe Flash player

 

NTI atbalsts topošajiem uzņēmējiem.

Nordic Training International turpina iesākto sadarbību ar biedrību "Izaugsmes forums" pasniedzot meistarklasi uzņēmējdarbības un jaunu ideju nometnē "Izaugsmes plenērs 2013", kuru atbalsta Jēkabpils pašvaldība un Hipotēku banka.

 

Jēkabpilī no 11.-17.augustam norisinājās “Izaugsmes Plenērs 2013”, kurā piedalījās 17 jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem. Plenēra mērķis ir sniegt šiem jauniešiem ieskatu un iemaņas uzņēmējdarbības, mārketinga un radošās domāšanas, ideju radīšanas aspektos, sasaistot teoriju ar praksi un veiksmes stāstiem.

 

Pateicoties NTI jauniešiem bija iespēja aktīvi piedalīties Alekša Daumes vadītajā meistarklasē par sevis atrašanu un realizēšanu. Par meistarklases kvalitāti liecina jauniešu raksti sociālajā tīklā twitter.com:

 

Ideālākā meistarklase kas redzēta, 4 stundas bez acu novēršanas, man nav ko teikt. Paldies.

 

Meistarklase - tā tiešām bija meistara klase! Lieliski, iedvesmojoši, emocionāli! PALDIES!

 

Vairāki jaunieši atzina, ka ir nokļuvuši tuvāk dzīves misijas nodefinēšanau un ka šī ir bijusi labākā meistarklase ne vien Izaugsmes Forumā 2013, bet arī viņu mūžā.

 

Izaugsmes forums vēlās teikt lielu paldies NTI un īpaši Aleksim Daumem, kurš atrada laiku, lai padarītu mūs mērķtiecīgākus un gudrākus.

 

 

Sagatavoja: Biedrība "Izaugsmes Forums"

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti