Get Adobe Flash player

 

Nordic Training International piedalījās starptautiskajā personāla vadības izstādē un konferencē Maskavā - „HR&TRAININGS EXPO 2011”.

Pirmais rudens un mācību mēnesis uzņēmumā Nordic Training International pagāja aktīvi darbojoties. No 21. - 22. septembrim Maskavā norisinājās ikgadējā, nu jau divpadsmitā pēc kārtas, starptautiskā personāla vadības izstāde un konference „HR&TRAININGS EXPO 2011”, kurā piedalījās arī Nordic Training International.Tā bija lieliska iespēja iepazīstināt publiku ar mūsu jaunajiem produktiem - apmācību spēles ar uzlabotu spēles mehānismu un krāsainu dizainu, kas nepārprotami piesaistīja apkārtējo uzmanību. Tā dienas gaismu ieraudzīja mūsu jaunās spēles – „Pārrunu pavēlnieks” un „TimeMENTOR”. Neapšaubāmi, šīs spēles pelnījušas visaugstāko novērtējumu, tāpat kā jau pazīstamas un iecienītas spēles Krievijā: „Salas un tilti”, „Ekspansija”, „PROBank”, simulācija „Prezidents”, „Prosales”, „Merkis” un, protams, mācību galda spēles eksakto zinātņu priekšmetos.

SIC ”Krokuss Ekspo” pirmo reizi pieņēma 4230 HR speciālistus no vadošajiem Krievijas un starptautiskiem uzņēmumiem. Vairāk kā 150 pasākumi 2 dienās, profesionālās prēmijas - Trainings pasniegšana, brīvmākslinieku sala, koučinga stūrītis, Nordic Training International biznesa apmācību un simulāciju spēles, lietišķā literatūra, „Vēlme lidot” atrakcija, gaisa baloni un mazliet uztveramais kafijas aromāts, tā ir tikai daļa no visa notiekošā. Ar pārliecību var teikt, ka pasākums izdevies veiksmīgi un ir pārgājis uz jaunu dzīves posmu savā attīstībā, tāpat kā daudzie uzņēmumi, kas piedalījās izstādē!

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti