Get Adobe Flash player

 

Lietišķo apmācību biznesa galda spēļu prezentācija pilsētā ar rītdienu – Ventspilī.

19. martā viesojāmies Ventspilī, kur notika pirmā Nordic Traning International vēsturē izbraukuma Lietišķo biznesa apmācību galda spēļu prezentācija - dažādu nozaru uzņēmumu vadītājiem un pārstāvjiem, kas ir ieinteresēti savu uzņēmumu efektivitātes paaugstināšanā. Prezentāciju vadīja mūsu brīnišķīgie treneri Valdis Puriņš un Ieva Grāvīte.

Ikvienam dalībniekam bija iespēja iepazīties ar šo unikālo apmācību metodiku, uzzinot detalizētāku sev interesējošu informāciju un tuvāk izpētīt plašu klāstu ar spēlēm, kā arī katrs no dalībniekiem iemēģināja roku komandas darbā, izspēlējot 3 dažādas apmācību galda spēles, tādējādi izprotot dziļāk to būtību un efektivitāti, attiecīgi, šoreiz – komunikācijas prasmēs, pārdošanas un vadīšanas specifikās.

Vēlamies pateikties Ventspils Muzejam un Margaritai Marcinkēvičas kundzei par ekskluzīvajām telpām Ventspils Livonijas Ordeņa pilī prezentācijas norisei.

Vairāk informācijas:
E-mail - birojs@nti.lv
Tel. - +371 67316888

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti