Get Adobe Flash player

 

Jauna koučinga spēle - Unlimited me

Spēles gala mērķis:


-       izvirzīt konkrētu, izaicinošu, sasniedzamu mērķi, kam, spēles laikā, ar dažādu koučinga tehnoloģiju palīdzību, tiek sastādīts secīgs darbības soļu plāns.

 

Procesa mērķis:

-       iepazīties un praksē izmēģināt dažādas koučinga stratēģijas, kas palīdz apzināt risināmā jautājuma paplašinātu kontekstu,

-       iziet ārpus pierastā, iepriekš jau darītā, meklējot jaunas iespējas un risinājumus.

 

Spēles norise:

-       Spēles laikā var meklēt risinājumus vienai kopējai problēmsituācijai vai arī individuāli izvirzīt sev svarīgu jautājumu.

-       Jaunās idejas, veicamās darbības tiek pierakstītas, gan izrunātas. Paralēli tiek veidota kolāža no dažādām vizuālām bildēm. Mērķa uzstādīšanu var salīdzināt ar jaunas realitātes radīšanu, vizuālu tēlu spēli.

-       Meklējot atbildes uz secīgi izkārtotiem koučinga jautājumiem, dalībniekiem tiek dota iespēja attīstīt radošu pieeju, spēju reāli novērtēt faktus un analizēt iespējamos riskus.

-       Spēles noslēgumā katrs dalībnieks prezentē savu mērķi vizuāli, audiāli un sajūtu līmenī, izvērtējot motivāciju uzņemties atbildību par pieradināto mērķi un piedāvājot konkrētu darbības plānu.

 

Spēles detaļas:

-       Spēles ilgums: 4 h

 

 

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti