Get Adobe Flash player

 

„…ja tevi lūdz nostaigāt vienu jūdzi, tad no laba prāta nostaigā divas!...”

       Līdzīgi kā ar kāpšanu kalnos,  tāpat  varam salīdzināt procesus, kuriem ik dienas ejam cauri pārdošanā un pārdošanas vadībā – atbildības uzņemšanās, izaicinājumi un izvēles, drosme riskēt, tiekšanās sasniegt izvirzītos mērķus, svinēt mazas un lielas uzvaras.

     Nordic Group lielo biznesa klientu vadītājs, treneris, biznesa konsultants un pieredzējis alpīnists Valdis Puriņš ļoti uzskatāmi vilka šīs paralēles starp pārdošanu un savas pārdevēju komandas vadīšanu ar kāpšanu kalnos un savas  komandas vešanu pretī virsotnei, uzsverot, cik ļoti būtiskas ir savstarpējās attiecības ar saviem kolēģiem, padotajiem, lai arī pārdošanas speciālisti spētu efektīvi darboties komandā un būtu aizvien vairāk uzvaru, ko svinēt kopā!

      Par šiem un vēl daudziem citiem aspektiem varējām domāt, diskutēt, jautāt pēc atbildēm Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras (LTRK) organizētajā seminārā  „Enerģijas medības un vadība pārdošanas komandā. Pārdošana 24/7”, kurā piedalījās vairāki desmiti pārdošanas vadītāju un speciālistu no dažādiem uzņēmumiem.

      Liels paldies LTRK, personīgi Gatim Silakaktiņam, par iespēju arī mums piedalīties šajā pasākumā!

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti