Get Adobe Flash player

 

EXPO 2013 Biznesam

         30.oktobrī SIA Nordic Group piedalījās lielākajā gada pasākumā organizāciju vadības risinājumu un personāla attīstības pakalpojumu industrijā - EXPO 2013 Biznesam. Šis ir Latvijā lielākais biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgus, kas šogad norisinājās Maritim Hotel telpās.

          SIA Nordic Group stendā bija iespēja ikvienam interesentam izmēģināt un uzspēlēt lietišķo apmācību galda spēli – Salas un Tilti. Visas dienas garumā mūsu zinošie konsultanti atbildēja uz jautājumiem par biznesa apmācību spēļu efektīvu izmantošanu biznesa vidē, vadības un personāla attīstības apmācībām uzņēmumos. 

 

          Pasākumā ar tēmu Lietišķās apmācību spēles - biznesa risinājumi un nerisinājumi uzņēmumiem uzstājās Aleksis Daume, viens no vadošajiem Nordic Group apmācību vadītājiem vadības, līderības, komandas veidošanas, konfliktu un stresa vadīšanas treniņos Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā.

Paldies visiem!

 

Bildes:

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti