Get Adobe Flash player

 

Atvērtā prezentācija - TimeMentor Office

Mēs cenšamies no ieradumiem atbrīvoties,
tomēr pieķeram sevi, atkal domājot:


„Kādēļ es nespēju apstāties? Kādēļ atkal esmu šeit? Nekad vairs!”


 

Šā gada 29.aprīlī Nordic Group organizēja praktisku prezentāciju Lietišķo apmācību spēlei “Time Mentor Office”, kas galda spēles formātā simulē konkrēta uzņēmuma darbības procesus, darba un laika plānošanu un komandas savstarpējo sadarbību. Paralēli pie spēles galdiem darbojās divi, savstarpēji konkurējoši uzņēmumi, kuri sacentās par lielāku apgrozījumu, efektīvāku padarīto darba rezultātu.

 

 

 

“Time Mentor Office” ir spēcīgs praktisko iemaņu trenēšanas darba instruments, kas palīdz no jauna apgūt darba un laika efektīvas plānošanas pamatnosacījumus. Tāpat arī pieredzējušiem darbiniekiem spēles process ļauj no jauna atsvaidzināt savas zināšanas, uzlabojot savas prasmes un iespējams, mainīt savus esošos darbu plānošanas un savstarpējās komunikācijas ieradumus.

 

Liels paldies mūsu pasniedzējai Ievai Saulītei par precīzu situāciju analīzi un produktīviem, noderīgiem padomiem, kā arī  iespējamiem risinājumiem sava ikdienas darbu efektīvākai organizācijai prezentācijas laikā.

 

Ikvienam, kas nevarēja ierasties uz apmācību spēles prezentāciju, ir iespēja sazināties ar mums, kā arī satikties klātienē, lai uzzinātu vairāk par apmācību iespējām laika plānošanā un ne tikai.

 

 

Mēs varam mainīt savu dzīvi, ieradumus, un darbu darīšanas kārtību, mainot savas domāšanu un attieksmi...

Kā būtu, ja mēs sāktu ar šo mirkli, kas dots?

 

Vairāk par Time Mentor Office ieguvumiem lasīt šeit...


 

 

       Facebook

Share on facebook

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti