Get Adobe Flash player

 

21- 22 aprīlī kārtējo reizi NORDIC Training International piedalījās ikgadējā izstādē „Personal Mosсow 2011”.

21- 22 aprīlī kārtējo reizi NORDIC Training International piedalījās ikgadējā izstādē „Personal Mosсow 2011”, kurā prezentēja četras jaunas biznesa apmācību spēles par Laika plānošanas, Pārdošanas (B2B), Pārrunu un Vadītprasmes tēmām. Kā arī dalībniekiem klātienē tika dota iespēja piedalīties šajās spēlēs.

„Personal Mosсow 2011”- nozīmīgākā HR izstāde Krievijā! Šogad izstāde, kas orientēta uz personāla menedžmentu, norisinājās jau 7-to reizi. Ideāla vieta. „Ekspocentrs” ir viens no lielākajiem un slavenākajiem izstādes kompleksiem Maskavā, kas ir ideāla vieta, kur rīkot izstādi „Personal Mosсow 2011”.

Ar saviem iespaidiem padalījās NORDIC Training International Krievijas filiāles direktors un apmācību vadītājs Sergejs Fadejevs: „Šoreiz izstāde norisinājās diez gan interesanti. NTI prezentēja biznesa spēles, kas izraisīja lielu interesi izstādes apmeklētājos. Mēs bijām priecīgi satikt gan savus esošos klientus, gan arī iepazīties ar jauniem uzņēmumiem”. 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti